Udany występ reprezentantów naszego klubu

Dodano 1 kwietnia 2006

W Werbkowicach koło Hrubieszowa odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - Kan z okazji dni Werbkowic. W turnieju uczestniczyło pięć klubów: Werbkowice, Hrubieszów - (IKO I), Chełm, Krosno i Mielec. Klub \"SAIHA\" reprezentowana była przez ośmio osobową drużynę w składzie: Tomasz Golec, Tomasz Faber, Michał Różycki, Albert Skarbek, Robert Skrzek, Katarzyna Wolak, Sebastian Wolak, Jakub Ziółko.
Wszystkie kategorie były bardzo mocno obsadzone i walki były emocjonujące. Zwłaszcza kumite dostarczyło dużo wrażeń. Cała nasza drużyna spisała się super i nikt nie wrócił do domu bez medalu i pamiątkowego dyplomu. Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych w swoich rocznikach 96 do 93. Każdy z zawodników w swojej kategorii wiekowej stanął na podium, co najmniej w jednej z konkurencji (kata, kumite, szpagat).
Michał Różycki - I miejsce w kumite i kata.
Tomasz Faber i Sebastian Wolak - II miejsce w kata.
Katarzyna Wolak - III miejsce w kata.
Albert Skarbek i Robert Skrzek - III miejsce w kata.
Tomasz Golec i Kuba Ziółko - III miejsce w kata.
Tomasz Faber - II miejsce w konkurencji szpagat.
Robert Skrzek - III miejsce w konkurencji szpagat.
Na szczególne uznanie zasługuje Michał Różycki, który w dwóch konkurencjach stanął na najwyższym podium w Kata i Kumite.
Był to doskonały sprawdzian naszych reprezentantów, oby tak dalej, bo już 23 kwietnia w Jedliczu koło Krosna odbędą się Mistrzostwa Polski Południowej. Wyjazd do Werbkowic doszedł do skutku między innymi dzięki panu Adamowi Różyckiemu, który pojechał na zawody swoim prywatnym samochodem i tam udzielał się organizacyjnie, pomagając przy startach zawodników i robiąc im zdjęcia. Za co Klub serdecznie mu dziękuje OSU!!!