Seminarium Instruktorskie COS Wałcz

Dodano 9 października 2005

Seminarium szkoleniowym w COS w Wałczu trwało od piątku do niedzieli 7-9 października. Jego celem było wyznaczenie kierunku pracy na nadchodzący sezon szkoleniowy. W szkoleniu uczestniczyła większość kierowników oddziałów Polskiej Federacji Kyokushin kan.
Sensei Bogdan Jeremicz przekazał wskazówki dotyczące podstaw technicznych oraz prawidłowego rozumienia i wykonania kata. Przedstawicielem naszego Klubu był sempai Wolski Andrzej. Na seminarium został również przeprowadzony kurs sędziowski przez sensei Jana Bierowca 3Dan z Krakowa. Kurs obejmował zasady sędziowania, punktowania i prowadzenia walki. Odbyło się również spotkanie organizacyjne na którym wybrano władze Federacji i przyjęto nowych członów między innymi nasz Klub. Ustalono także kalendarz pracy na rok 2006

Skład zarządu PFKK:

  • Prezes - Bogusław Jeremicz
  • Vice-prezes - Artur Wilento
  • Sekretarz - Dariusz Jasiakiewicz
  • Skarbnik - Jan Bierowiec
  • Członek Zarządu - Marcin Żyliński