Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 Świecie

Dodano 27 listopada 2011

   Drugie i trzecie miejsce naszych zawodników w Świeciu na Mistrzostwach Polski do lat 16.

  W sobotę 26.11.2011r w Świeciu w województwie Kujawsko Pomorskim odbyły się kolejne Mistrzostw Polski Juniorów Polskiej Federacji Karate Kyokushin, do lat 16. Była to ósma z kolei edycja tych zawodów w których uczestniczył nasz klub od 2007 roku, zaznaczając swoją obecność miejscem na podium. W tym roku na mistrzostwa pojechała siedmioosobowa ekipa w składzie: Jakub Ziółko, Kacper Klich, Michał Bieniek, Hubert Wątorek, Szymon Rado, Kamil Głaz i Alicja Piękoś.  Miejsca medalowe zdobyli Alicja Piękoś w kategorii kumite i Jakub Ziółko w kategorii kata. Ala zajęła drugie miejsce, był to jej debiut i to bardzo udany. Zabrakło bardzo niewiele aby stanąć na najwyższym stopniu podium. Zdobyte doświadczenie i dalsza praca treningowa na pewno pozwoli osiągać dalsze sukcesy. Kuba potwierdził kolejny raz swoje dobre przygotowanie zajmując trzecie miejsce na podium. Reszta kadry również zaprezentowała się bardzo dobrze ulegając jednak w swoich walkach. Wszystkim  gratulujemy a zawłaszcz medalistom! OSU! Opiekunami grupy byli Barbara Niedbała, Łukasz Łeptuch i Andrzej Wolski. 

アンジェイウォルスキーインストラクター津波ミエレツ二段極真カン空手の