Turniej Medyka 11.06.2016

Dodano 15 czerwca 2016

SUKCES NA MACIE KARATEKÓW Z MIELECKIEGO KLUB „SAIHA"

W minioną sobotę 11.06.2016 roku w Medyce odbył się Otwarty Turniej o Puchar Karate Kyokushinkai IFK, organizatorem którego było Stowarzyszenie IFK Kyokushinkai Karate „DAN" w Medyce oraz Stowarzyszenie Karate Kyokushin IFK „Saiha Przemyśl". Zawody odbyły się  na zasadach knock-down. Ekipa SAIHY zajęła szereg miejsc na podium. Wszystkim zawodnikom udało się zdobyć najwyższe miejsca na podium. Na szczególne wyróżnienie zasługują zawodnicy, którzy po raz pierwszy wystartowali w zawodach takiej rangi. Są to: Kalina Korb, Natalia Paczyńska i Kacper Pogoda.

I miejsca na podium zajęli: Kalina Korb, Laura Płotnikiewicz, Alicja Piekoś, Dawid Borek,. II miejsca przypadły dla: Julii Stręk, Huberta Daszewskiego, Kacpra Klicha. III miejsce zajęli: Natalia Paczyńska, Natalia Horodewska, Piotr Brodowski, Jakub Chrobak, Mikołaj Giec, Kacper Pogoda, Kasper Witek.

Był to już ostatni start w zawodach mieleckiej ekipy karateków w tym sezonie treningowym. Należy uznać go za bardzo udany. Startującym nie brakowało motywacji i chęci walki na macie. Wszystkim gratulujemy. OSU!