REPREZENTANCI MKKS „SAIHA” NA PODIUM – DUŻY SUKCES MAŁYCH MIELCZAN

Dodano 17 maja 2015

Trzech reprezentantów Mieleckiego Klubu Karate Shinkyokushin „SAIHA" zajęło miejsca na podium w rozegranych 16 maja 2015 r. XVII Mistrzostwach Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Przeworsku. Laura Płotnikiewicz zdobyła I miejsce w kategorii dziewczęta powyżej 25 kg, I miejsce zdobył również Dawid Borek, kategoria chłopcy - kadeci młodsi do 33 kg, natomiast III miejsce wywalczył Jakub Chrobak, który wystartował w kategorii chłopcy - kadeci do 40 kg. Zawody te zostały rozegrane w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSIR, organizatorem był Przeworski Klub Kyokushin Karate. W rozgrywkach kata i kumite udział wzięło ponad 300 zawodników z naszego województwa. W kategoriach kata rozegrano łącznie 11 kategorii, w kumite natomiast 28 z podziałem ze względu na wiek,  wagę i płeć.

MKKS „SAIHA" reprezentowało łącznie 9 zawodników. Byli to Laura Płotnikiewicz, Julia Stręk, Amelia Kierepka, Jakub Osnowski, Dawid Borek, Mikołaj Giec, Jakub Chrobak, Kamil Socha, Artur Wiącek. Dla niektórych z nich był to pierwszy udział w imprezie takiej rangi. Wszyscy zawodnicy wykazali się waleczna postawą i duchem walki kyokushin.