Otwarte Mistrzostwa Krakowa

Dodano 2 grudnia 2006

    Drugiego Grudnia 2006 roku w odbyły się Otwarte Mistrzostwa Krakowa Juniorów.
W zawodach wystartowało 145 zawodniczek i zawodników z 6 Klubów, rywalizując w konkurencji kata i kumite. Walki były rozgrywane w systemie ograniczonego kontaktu a zawodnicy i zawodniczki startowali w przepisowych ochraniaczach.

Nasz Klub reprezentowała 17 osobowa ekipa w składzie M Babiec, K.Kagan, Ł.Łeptuch, B.Mazur K.Mazur, M.Mazur, M. Mazur,T.Mazur, M.Różycki, M.Władczyk, D.Wojnarowski, K.Wolak, S Wolak, J.Wolska, K.Wolska, D.Ziobroń, K.Ziółko.

Łącznie nasza drużyna zdobyła 9 medali i zajęła trzecie miejsce drużynowo za Mysłowicami i Krakowem. Jest to bardzo duży sukces naszego klubu zważywszy na to, iż działamy od września 2003 roku.

Wszystkim startującym w zawodach serdecznie gratulujemy. Specjalne podziękowania dla Pana Adama Różyckiego, który był bardzo pomocny dla naszych zawodników.