Natalia druga na podium.

Dodano 27 września 2017

W sobotę 23 września 2017 dwójka naszych zawodniczek - Natalia Paczyńska i Amelia Kierepka wzięły udział w turnieju pod nazwą 5th Tataria CUP  który odbył się w Hali MOSiR przy ul. Konopnickiej 2 w Nowej Sarzynie . Organizatorem turnieju był Leżajski Klub Kyokushin Karate .W zawodach wzięło udział 214 zawodników z czterech krajów - Białorusi, Ukrainy, Łotwy i Polski.  Sędzią głównym zawodów był Shihan Paweł Juszczyk . Turniej obejmował 37 konkurencji kumite i kata, stał na wyśmienitym poziomie organizacyjnym i sportowym. Natalia w swojej kategorii wiekowej i wagowej wywalczyła drugie miejsce na podium. Amelia  również w swojej kategorii wiekowej i wagowej uplasowała się na czwartym miejscu. Był to pierwszy start naszych zawodniczek w tym roku i był to start bardzo udany. Gratulujemy.