Mistrzostwa Polski Południowej Kalety 2009.

Dodano 17 lutego 2009

Mistrzostwa Polski Południowej Kalety 2009. W sobotę 14 lutego 2009 r. w Kaletach na Śląsku odbyła się kolejna edycja mistrzostw makroregionu południowego. Mistrzostwa zorganizował Śląski Klub Kyokushin- Kan z Kalet. W imprezie wzięło udział 140 zawodników z jedenastu klubów takich jak: Chorzów, Głuszyca, Kalety, Krosno, Konin, Mielec, Mysłowice, Nowa Ruda, Polkowice, Turek i Tychy. Mielecki Klub reprezentowała dziewięcio osobowa ekipa w składzie: Brykała Bartosz, Bieniek Michał, Klich Kacper, Rado Szymon, Władczyk Maciej, Wojdyła Mikołaj, Wojnarowski Damian, Ziółko Jakub i Ziółko Paweł. Cała ekipa spisała się bardzo dobrze. Wszyscy walczyli dzielnie i jak w sporcie bywa ktoś musiał wygrac a ktoś pogodzic się z przegraną. Porażka powinna jednak zmobilizowac do jeszcze większej pracy, aby w następnej imprezie pokazac się z lepszej strony i cieszyc się sukcesem na podium. Szczególne wyróżnienie należy się Jakubowi Ziółko, który w swojej kategorii zdobył pierwsze miejsce w kata i drugie miejsce w kumie. Na podium stanęło jeszcze dwóch naszych zawodników Maciej Władczyk i Damian Wojnarowski. Obaj jednak ulegli w finale swoim przeciwnikom i w swojej kategorii zajęli drugie miejsce. Klub składa serdeczne podziękowanie Panu Dariuszowi Ziółko za zaangażowanie się w wyjazd na zawody naszej ekipy – Dziękujemy!!! Jeszcze raz gratulujemy wszystkim występu i sukcesu OSU!!!