Mistrzostwa Polski Juniorów Nowa Ruda 2010

Dodano 21 listopada 2010

Kacper Klich III na Mistrzostwach Polski Juniorów!!!

W Nowej Rudzie 20 listopada 2010 odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin-Kan Karate-Do. Wystartowało 168 zawodników z 30 ośrodków. Reprezentacja naszego Klubu składała się z 11 zawodników: Martyna Niziołek, Michał Bieniek, Tomasz Faber, Szymon Rado, Marek Piechota, Łukasz Molak, Kacper Klich, Witek Kasper, Paweł Ziółko, Jakub Ziółko i  Hubert Wątorek, Opiekunami grupy byli sempai Barbara i Tomasz Niedbała.  Wszyscy wykazali ogromną determinację i wolę walki.  Największe słowa uznania i  gratulacje należą się jednak Kacprowi Klichowi który w swojej kategorii wiekowej w konkurencji kumite zajął trzecie miejsce na podium. Jest to duży sukces mając na uwadze, że był to pierwszy start Kacpra  na zawodach tej rangi. Paru faworytów naszej drużyny tym razem nie wywalczyło medalu, ale byli bardzo blisko szczęścia. Mamy nadzieję że pracę jaką wykonali przygotowując się do tego turnieju i doświadczenie zdobyte na macie w przyszłości zaprocentują. Wygrana cieszy, ale przegrana powinna motywować do jeszcze większej pracy w myśl powiedzenia wstań i walcz,  następnym razem może być tylko lepiej!!! Kyokushin to szkoła charakteru. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dotacji pozyskane od Starostwa Powiatowego w Mielcu. Serdecznie dziękujemy OSU!!!