Mistrzostwa Podkarpacia w Semi Kontakcie 09.04.2016.

Dodano 10 kwietnia 2016

III miejsce dla Ameli Kierepka  w Semi Kontakcie (walki w ograniczonym kontakcie)

W dniu 9 kwietnia 2016 odbyły się XVIII Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Semi Kontakcie i Kata. Zostały zorganizowane przez Jasielski Klub Kyokushin Karate .
Współorganizatorami był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Karate. Rozegrane zostały w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Do Mistrzostw zostało zgłoszonych 17 klubów z Podkarpacia:  Zawodnicy rywalizowali w 46 kategoriach z podziałem na kata, kumite w grupach wagowych i wiekowych od dzieci młodszych do juniorów. Mielecki Klub Karate Shinkyokushin Saiha reprezentowało trzech zawodników  w konkurencji kumite Semi Kontakt (walki w ograniczonym kontakcie) Amelia Kierepka, Piotr Brodowski, Dawid Borek. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze a Amelia stanęła na podium - gratulujemy OSU!