Lipnik 2019

Dodano 17 listopada 2019

16.11.2019 w Lipniku koło Sandomierza odbył się Turniej Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był Jarosław Winkler z Sandomierskiego Klubu Karate Kyokushin któremu przewodniczy shihan Andrzej Orłowski. Sędzią głównym turnieju była sensei Ewa Pawlikowska, najbardziej utytułowana zawodniczka Polskiego Kyokushin Kobiet. Zawodnicy Mieleckiego Klubu Karate Shinkyokushin Saiha spisali się wyśmienicie. Pierwsze miejsca na podium w swojej kategorii wiekowej i wagowej wywalczyli: Radosław Kilian, Igor Soboń, Jakub Surdej, Aleksandra Roman. Drugie miejsce wywalczył Patryk Strycharz. Trzecie miejsca zdobyli Jakub Kowalski i Amelia Kierepka. Na szczególne wyróżnienie z pośród zawodników SAIHA zasługuje najmłodszy zawodnik Radosław Kilian, który swoje walki rozstrzygał przed czasem uzyskując ipon przez podwójne wazari, stosując technikę mawashi geri jodan. Gratulacje dla wszystkich za ducha walki OSU!!! Dziękujemy rodzicom za obecność i wsparcie zawodników, oraz za organizację transportu. OSU!!!