IV miejsca na podium dla zawodników Mieleckiego Klubu Karate Shinkyokushin SAIHA

Dodano 9 kwietnia 2017

W sobote 08.04.2017 w Sandomierzu odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Sandomierskiej. Mielecki Klub Karate Shinkyokushin SAIHA reprezentowało pięciu zawodników w składzie : Amelia Kierepka, Laura Płotnikiewicz, Natalia Paczyńska, Piotr Brodowski i Dawid Borek. Nasza ekipa wywalczyła cztery miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Dawid Borek zdobył II miejsce, Amelia Kierepka , Laura Płotnikiewicz i Piotr Brodowski  wywalczyli III miejsca. Na podium nie udało się stanąć Natali Paczynskiej. Wszyscy zawodnicy zasługują na szczególne słowa uznania J W turnieju wystartowało ponad 300 zawodników z 28 ośrodków z całej Polski. Organizatorem turnieju był Sandomierski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Andrzeja Orłowskiego. OSU!